بسته
(0) خرید من
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات
  فیلترها
  Preferences
  جستجو

  میز فلزی

  یکی از دسته های متداول در صنایع مبلمان اداری فلزی، انواع میز فلزی می باشد.

  بدیهی است که امروزه در ادارات انواع میزاداری یکی از ملزومات هر سازمان می باشد و هرکارمند نیاز واقعی به یکی از این محصول خواهد داشت ، جایگاه میز های اداری خصوصا به لحاظ استحکام رغبت روز افزونی را جهت تهیه ان بوجود اورده است .

  ادارات، مدارس و سایر موسسات اموزشی و صنایع نظامی استفاده از میز فلزی را به سایر گونه های میز ( چوبی و ام دی اف) ترجیح می دهند.

  این گونه میزها به لحاظ داشتن بدنه فلزی که بسیار مقاوم است و صفحه ام دی اف به لحاظ زیبایی، استحکام و زیبایی را در کنار هم قرار داده بدیهی است پس از سالهای طولانی استفاده، با تعویض صفحه ام دی اف و رنگ جدید دوباره ظاهر یک میز کاملا نو را خواهد داشت و کاملا نظر مدیران را به جهت هزینه تامیین می کند.

  اکنون به اقسام این میز به صورت فهرست وار اشاره می گردد:

  1-میز معلم(تک کشو): ابعاد این میز 90*60 می باشد و دارای یک کشو به انضمام یک کمد کوچک جهت لوازم شخصی کاربر می باشد.

  2-میز معلم(دولابچه): ابعاد میز 90*60 و دارای یک کشو به انضمام یک کمد کوچک جهت لوازم شخصی کاربر می باشد.

  3-میز دوکشو:این میز دارای ابعاد 120*60 می باشد که بزرگی صفحه میز و تعداد کشو امکان بهتری را جهت کاربر فراهم می کند.

  4-میز سه کشو: ابعاد این میز همانند میز دوکشو 120*60 می باشد و به لحاظ تعداد کشو امکان بهتری را جهت قرار دادن لوازم شخصی کاربر بوجود می اورد.

  5-میز چهار کشو: ابعاد این میز 150*60 که همانگونه مشخص است میز دارای صفحه بزرگ برای کار و چهار کشو که بزرگتر از نمونه های قبلی می باشد ، کاملا امکان بهره گیری از یک میز کامل اداری را مهیا می کند

  6-میز پنج کشو: ابعاد این میز 150*60 می باشد که ضمن بهره گیری از امکانات میز چهار کشو به لحاظ داشتن یک کشو بیشتر امکان بهتری را برای کاربر فراهم خواهد کرد.

  نوین فلز آریا(آریکو) ضمن تولید انواع میز های ذکر شده توانایی ساخت انواع میز های سفازشی با ابعاد و امکانات متفرقه و تنوع رنگ مورد نظر مشتری را دارد.

   

  نظر خود را وارد نمایید.