بسته
(0) خرید من
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات
  فیلترها
  Preferences
  جستجو
  خبرخوان

  وبلاگ

  0 رنگ کوره ای

  پوشش های صنعتی بر پایه رزینهای آلکیدی ( کوره ای):

  رنگهای آلکیدی کوره ای با استفاده از رزینهای اوره فرمالیدهیددر دمای کوره سخت می شوند این رنگها در طیف وسیعی از کوره های از لحاظ تنوع دمایی و زمان اقامت در کوره می توانند پخت شوند.این محصولات دارای خواصی چون حفظ برق و براقیت بالا مقاومت در برابر زرد شدگی،چسبندگی،سختی ضربه پذیر بوده و از انها در پوشش سطوح فلزی در صنایع خودرو سازی،لوازم خانگی و ...

  موارد مصرف:

  تزئین،حفاظت و رنگ امیزی سطح اهنی،دوچرخه،موتور سیکلت و لوازم خانگی

  خصوصا جهت کارهای تعمی...

  0 تجهیزات مدارس

  0 میز فلزی

  یکی از دسته های متداول در صنایع مبلمان اداری فلزی، انواع میز فلزی می باشد.

  بدیهی است که امروزه در ادارات انواع میزاداری یکی از ملزومات هر سازمان می باشد و هرکارمند نیاز واقعی به یکی از این محصول خواهد داشت ، جایگاه میز های اداری خصوصا به لحاظ استحکام رغبت روز افزونی را جهت تهیه ان بوجود اورده است .

  ادارات، مدارس و سایر موسسات اموزشی و صنایع نظامی استفاده از میز فلزی را به سایر گونه های میز ( چوبی و ام دی اف) ترجیح می دهند.

  این گونه میزها به لحاظ داشتن بدنه فلزی که بسیار مقاوم است و صفحه ام دی...

  0 تجهیزات فلزی اداری در مقایسه با لوازم چوبی

  استفاده از لوازم فلزی به این دلیل توصیه می شود که لوازم چوبی استفاده شده در محل بهترین محل برای رشد حشرات موذی بوده و رطوبت ناشی از گرمای موجود در فضا نیز این امر را تسریع می کند.

  در منازل و محل کارهایی که لوازم مورد استفاده چوبی می باشد باید به صورت مداوم گرد گیری انجام شودو همچنین این لوازم باید دور از رطوبت باشد و در صورت بروز رطوبت سریعا باید خشک شود.

  آلودگی محیط باعث می شود حشرات مختلفی رشد و در زمان کمی تکثیر شوند.

  برای جلوگیری از این امر بهترین راه حل کنار گذاشتن لوازم چوبی و استفاده ا...

  0 فایل فلزی اداری

  امروزه تجهیزات مورد استفاده درمراکز اداری یک بخش عمده فایل های اداری هستند که برای بایگانی اسناد خصوصا پوشه ها بسیار مناسب هستند اندازه این فایل ها بصورتی ساخته می شود که بتواند به طریق استاندارد لبه پوشه رادربر گیردعمق انها نیز با عرض مناسب پوشه ها همخوانی دارد.

  کشو فایل از طریق 32بلبرینگ تعبیه شده در ان براحتی باز و بسته می گردد. فایل اداری بصورت استاندارد 4کشو-3کشو و 2 کشو می باشد البته خارج از استانداد نیز بصورت سفارشی قابل تولید است.

  انواع قفل فایل های اداری:

  1-قفل مرکزی : کلیه کشوها توس...

  0 کمد ورزشی

  کمد ورزشی یکی از محصولات گروه تولیدی نوین فلز اریا (آریکو) است ک مخصوص رختکن مجموعه های ورزشی است.

  این کمد ها به صورت کمد تک درب ;2درب ;4درب ;6درب ; 9درب ;12درب تولید می گردد و امکان نصب جاکفشی و اویز لباس است.

  با در نظر گرفتن نیاز ای اولیه هر کمد ورزشی جهت آرامش کاربر درای قفل مناسب و ایمن ( بدون تکرار) و همچنین هواکش جهت تخلیه بوی نامطبوع لباس و کفش می باشد.

  جنس ورق محصولات نوین فلز آریا از ورق درجه یک پولاد مبارکه است که با ضخامت های 50% - 60% - 70% -80% - 90% و تنوع رنگ های کوره ای و استا...

  0 نکات قابل توجه در خصوص سفارش کمد فلزی

  .

  0 بازکردن قفل رمز دار

  کاربرد قفل رمز در کمد بایگانی رمزدار وفایلهای رمزدارمی باشد.وتوسط کارخانه روی عدد50تنظیم گریده است

  0 خطرات سنگینی کیف مدرسه

  0 آریکو

  شرکت تولیدی نوین فلز آریا پایدار در سال 1390 با هدف ارتقاء سطح کیفی تولیدات داخلی و پیشبرد هدف عالی بهره مندی حداکثری از تولید ملی به ویژه در صنعت چوب و فلزدر استان تهران تأسیس گردید.
  این شرکت همچنین به منظور احترام به حقوق مشتریان که از اهداف اصلی این مجموعه می باشد لابراتوار کنترل کیفیت محصول را  بنا نهاد.به زودی سایر محصولات شرکت با برند تجاری نوین فلز آریا وارد بازارهای داخلی و خارجی خواهد شد